HEPA filter do vysávača: SAMSUNG VCC435TV3C/XEO

Výrobca: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl

● Dočasne nedostupné

Varianty produktu

Více o HEPA filtri
ikona čistý vzduch

zachytenie až 99,97 % nečistôt

Ako HEPA zaisťuje čistý vzduch: Pri priechode vzduchu filtrom sa častice zachytia na vláknach a nevracajú sa späť do ovzdušia – dôležité najmä pre alergikov.

ikona prečo je pravidelná výmena dôležitá?

prečo je pravidelná výmena dôležitá?

Výmena HEPA filtra je rýchla a jednoduchá. Nečakajte, kým sa úplne zanesie – pravidelnou výmenou si udržíte stabilný výkon.

ikona vyrobené v ČR

poznámka výrobcu

Výrobca:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Mesto, 570 01 Litomyšl


upozornenie na používanie

Vrecká výrobcu VACS nie sú určené na vysávanie brúsneho prachu, prachu zo stavebných prác ani kvapalín. Nie sú určené pre potravinárske účely.


alternatívny produkt

Tento produkt nie je originál, ale plnohodnotná náhrada porovnateľnej kvality.


názovSada filtrov VACS pre vysávače SAMSUNG. Náhrada za originálne príslušenstvo.
vonkajšia dĺžka130 mm
vnútorná dĺžka122 mm
vonkajšia šírka118 mm
vnútorná šírka110 mm
výška22 mm
doručeniedo troch pracovných dní
výrobcaVACS Factory s.r.o.
miesto výrobyČesko, Litomyšl
popisToto je náhradný filter určený na bežné každodenné používanie. Nemá uvedenú filtračnú triedu a je vhodný len na vysávanie obyčajného zmiešaného prachu. Na vysávanie toxických alebo nebezpečných látok použite prosím originálny filter s certifikovanou filtračnou triedou M, L alebo H. Kompatibilné s originálnym príslušenstvom SAMSUNG DJ63-00672A, DJ63-00672B, DJ63-00672C, DJ63-00672D, DJ97-01040A, DJ97-01040B, DJ97-01040C. Balenie obsahuje 1+1 ks.