Výrobca: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je na sklade
Môže sa hodiť
Textilné vrecká do vysávača, ktoré ponúkame, sú vybavené dvoma Meltblown vrstvami špecializovanými na zachytenie aj tých najmenších častíc. Tieto vrstvy poskytujú excelentný filtračný výkon, ktorý výrazne prekonáva schopnosti papierových vreciek. Vaša domácnosť bude lepšie chránená pred jemným prachom a alergénmi.
S našimi textilnými vreckami môžete očakávať dlhší čas medzi výmenami vďaka schopnosti naplno využiť priestor v komore. Oproti papierovým vreckám ponúkajú väčšiu kapacitu a lepší výkon.
Získajte rovnakú kvalitu za menej s našimi alternatívnymi vreckami. Ponúkame efektívne riešenie za výrazne nižšiu cenu než originály.
Päťvrstvová SMSMS skladba prináša technologickú špičku vo filtrácii. Dvojitá Meltblown vrstva zachytí mikroskopické nečistoty oveľa efektívnejšie než papierové vrecká a lepšie chráni aj vaše zdravie.
Naše textilné vrecká sa môžu pochváliť vynikajúcou pevnosťou, ktorú zaisťujú tri Spunbond vrstvy. Dlhé, kontinuálne polypropylénové vlákna a pevný zvarený spoj robia vrecká mimoriadne odolnými a minimalizujú riziko pretrhnutia, ktoré by mohlo poškodiť motor vysávača.
Naše vrecká pochádzajú z výroby českej rodinnej firmy VACS Factory s.r.o. v Litomyšli. Vďaka dlhoročnej tradícii a poctivému prístupu vám ponúkame výrobky, na ktoré sa môžete spoľahnúť.
Výrobca:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Mesto, 570 01 Litomyšl
bezpečnostné informácie
Nepoužívajte na vysávanie kvapalín, stavebného alebo kovového prachu. Vrecká nie sú vhodné pre kontakt s potravinami.
alternatívny produkt
Nejde o originálny produkt, ale o kvalitnú alternatívu kompatibilnú s pôvodným typom.
| priemer otvoru | 42 mm |
| výška vrecka | 315 mm |
| šírka vrecka | 155 mm |
| objem | 1 l |
| výška úchytu | 104 mm |
| šírka úchytu | 90 mm |
| materiál úchytu | kartón |
| tesniaca gumička otvoru | ÁNO |
| materiál | netkaná textília |
| priemer otvoru | 35 mm |
| motorový filter v balení | 1 ks na každých 4 kusov vreciek |
| použitie | jednorazové |
| výrobca | VACS Factory s.r.o. |
| miesto výroby | Česko, Litomyšl |
Na ukladanie informácií o zariadení a/alebo prístupe k nim používame technológie, ako sú súbory cookie. Robíme to preto, aby sme zlepšili zážitok z prehliadania a zobrazovali (ne)personalizované reklamy. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracúvať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na týchto stránkach. Neposkytnutie súhlasu alebo jeho odvolanie môže negatívne ovplyvniť niektoré funkcie a vlastnosti.
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.