Výrobca: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je na sklade
Môže sa hodiť
Naše textilné vrecká do vysávača obsahujú pokročilé Meltblown vrstvy, ktoré zabezpečujú, že aj tie najjemnejšie častice zostanú zachytené. Táto technológia prináša vyššiu kvalitu filtrácie než bežné papierové vrecká a prispieva k čistejšiemu a zdravšiemu prostrediu.
S našimi textilnými vreckami s päťvrstvovou SMSMS skladbou získate vyššiu úroveň filtrácie v porovnaní s papierovými vreckami. Technológia spoľahlivo filtruje aj mikroskopické nečistoty a zaisťuje čistejšie prostredie doma.
Pevnosť a spoľahlivosť našich textilných vreciek je výsledkom použitia troch Spunbond vrstiev a pevného zvaru. Táto kombinácia zaručuje odolnosť aj v náročných podmienkach, znižuje riziko pretrhnutia a chráni motor vášho vysávača.
Ušetrite s našimi alternatívnymi vreckami – poskytnú vám rovnaký výkon ako originály, no za zlomok ceny. Kvalita nemusí byť drahá.
S našimi textilnými vreckami môžete očakávať dlhší čas medzi výmenami vďaka schopnosti naplno využiť priestor v komore. Oproti papierovým vreckám ponúkajú väčšiu kapacitu a lepší výkon.
Ponúkame vám vrecká do vysávača od firmy VACS Factory s.r.o., rodinného podniku z Litomyšle. Česká tradícia a kvalita sú základom našej výroby a odrážajú sa v každom produkte.
Vyrobené spoločnosťou VACS factory s.r.o., Litomyšl, Česká republika.
bezpečnostné informácie
Vrecká výrobcu VACS nie sú určené na vysávanie brúsneho prachu, prachu zo stavebných prác ani kvapalín. Nie sú určené pre potravinárske účely.
kvalitná náhrada
Tento produkt nie je originál, ale plnohodnotná náhrada porovnateľnej kvality.
| priemer otvoru | 51 mm |
| výška vrecka | 255 mm |
| šírka vrecka | 265 mm |
| objem | 2 l |
| výška úchytu | 109 mm |
| šírka úchytu | 99 mm |
| materiál úchytu | kartón |
| tesniaca gumička otvoru | ÁNO |
| klapka na uzavretie otvoru naplneného vrecka | ÁNO |
| materiál | netkaná textília |
| priemer otvoru | 30 mm |
| motorový filter v balení | 1 ks na každých 4 kusov vreciek |
| použitie | jednorazové |
| výrobca | VACS Factory s.r.o. |
| miesto výroby | Česko, Litomyšl |
Na ukladanie informácií o zariadení a/alebo prístupe k nim používame technológie, ako sú súbory cookie. Robíme to preto, aby sme zlepšili zážitok z prehliadania a zobrazovali (ne)personalizované reklamy. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracúvať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na týchto stránkach. Neposkytnutie súhlasu alebo jeho odvolanie môže negatívne ovplyvniť niektoré funkcie a vlastnosti.
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.