Vrecká do vysávača:SAMSUNG VC08RHNJGGT Série Jungle Best

Výrobca: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl

✓ Produkt je na sklade

L

36 vreciek
+ 9 filtrov zdarma

Sáčky do vysavače velikost S - ilustrace velikosti balení

extra
nízká
cena

doprava
zdarma

€ 47.70

1.31 € / ks

Více o vreckách do vysávača
ikona skvelé ceny

lacnejšie vysávanie

Zvoľte naše alternatívne vrecká a ušetrite. Ponúkajú rovnakú kvalitu ako originálne, ale za cenu, ktorá vás príjemne prekvapí.

ikona väčšia kapacita

väčšia kapacita

Veľká kapacita našich textilných vreciek znamená menej prestávok na výmenu. Na rozdiel od papierových vreciek, ktoré často nevyužijú celý priestor, textilné vrecká efektívne zaplnia celú komoru vysávača a zvyšujú tak účinnosť vysávania.

ikona pevný materiál aj spoje

ochrana pred prasknutím vrecka

Naše textilné vrecká do vysávača sú vyrábané s dôrazom na maximálnu pevnosť a odolnosť. Vďaka trom Spunbond vrstvám z dlhých polypropylénových vlákien sú vrecká mimoriadne odolné voči pretrhnutiu. Pevný zvarený spoj zaručuje, že sa vrecko nerozpadne ani pri náročnom používaní a chráni motor vysávača.

ikona česká výroba

vyrobené v Litomyšli

Naše vrecká pochádzajú z výroby českej rodinnej firmy VACS Factory s.r.o. v Litomyšli. Vďaka dlhoročnej tradícii a poctivému prístupu vám ponúkame výrobky, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

ikona zachytí aj najjemnejšie čiastočky

výborná filtrácia

Naše textilné vrecká do vysávača ponúkajú prvotriednu filtračnú schopnosť vďaka dvom veľmi jemným Meltblown vrstvám, ktoré slúžia ako hlavné filtračné médium. Tieto vrstvy zachytia aj najmenšie častice, vrátane jemného prachu, alergénov a ďalších mikroskopických nečistôt. Výsledkom je vyššia kvalita filtrácie v porovnaní s tradičnými papierovými vreckami.

ikona skladba textílie SMSMS

skladba textílie SMSMS

Textilné vrecká s päťvrstvovou štruktúrou poskytujú lepšiu filtráciu než klasické papierové vrecká. Vďaka kombinácii odolných Spunbond a účinných Meltblown vrstiev zachytia aj najjemnejšie častice.

ikona vyrobené v ČR

poznámka výrobcu

Vyrobené spoločnosťou VACS factory s.r.o., Litomyšl, Česká republika.


bezpečnostné informácie

Nepoužívajte na vysávanie kvapalín, stavebného alebo kovového prachu. Vrecká nie sú vhodné pre kontakt s potravinami.


alternatívny produkt

Nejde o originálny produkt, ale o kvalitnú alternatívu kompatibilnú s pôvodným typom.


priemer otvoru51 mm
výška vrecka255 mm
šírka vrecka265 mm
objem2 l
výška úchytu109 mm
šírka úchytu99 mm
materiál úchytukartón
tesniaca gumička otvoruÁNO
klapka na uzavretie otvoru naplneného vreckaÁNO
materiálnetkaná textília
priemer otvoru30 mm
motorový filter v balení1 ks na každých 4 kusov vreciek
použitiejednorazové
výrobcaVACS Factory s.r.o.
miesto výrobyČesko, Litomyšl