HEPA filter do vysávača: XIAOMI Roidmi X20S

Výrobca: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl

✓ Produkt je na sklade

Více o HEPA filtri
ikona nezabudnite na pravidelnú výmenu HEPA filtra!

nezabudnite na pravidelnú výmenu HEPA filtra!

Zanesený HEPA filter môže spôsobovať nepríjemné pachy pri vysávaní. Pravidelná výmena tomu zabráni a udrží domácnosť sviežu.

ikona maximálna ochrana

maximálna ochrana

Filtračný proces: Častice sa zachytávajú na vláknach pôsobením zrážky a difúzie, takže sa odstránia aj tie najjemnejšie nečistoty.

ikona vyrobené v Litomyšli

slovo od výrobcu

Výrobca:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Mesto, 570 01 Litomyšl


upozornenie na používanie

Vrecká výrobcu VACS nie sú určené na vysávanie brúsneho prachu, prachu zo stavebných prác ani kvapalín. Nie sú určené pre potravinárske účely.


kvalitná náhrada

Nejde o originálny produkt, ale o kvalitnú alternatívu kompatibilnú s pôvodným typom.


názovHepa filter VACS pre vysávače XIAOMI, ROIDMI. Náhrada za originálne príslušenstvo.
doručeniedo troch pracovných dní
výrobcaVACS Factory s.r.o.
miesto výrobyČesko, Litomyšl
popisToto je náhradný filter určený na bežné každodenné používanie. Nemá uvedenú filtračnú triedu a je vhodný len na vysávanie obyčajného zmiešaného prachu. Na vysávanie toxických alebo nebezpečných látok použite prosím originálny filter s certifikovanou filtračnou triedou M, L alebo H. Kompatibilné s originálnym príslušenstvom XIAOMI, ROIDMI. Balenie obsahuje 3 ks.